• מאי מוניות והסעים

  תודה שבחרת מאי-מוניות

  שרות גדול ללקוחות פרטיים ועסקיים

 • אודות מאי מוניות והסעים

  מאי מוניות הנה חברת מוניות צעירה ותוססת, בעלת מוניטין גבוהה וותק של שנים, מתמחה בהסעות ושרות מוניות ספיישל ללקוחות פרטיים וללקוחות מוסדיים באזורים תל-אביב והמרכז. התחנה שלנו כוללת צי מוניות פאר VIP הפועלות 24 שעות ביממה כולל סופי שבוע (24X7) (בתיאום טלפני מראש) ומחויבים לשירות מקצועי ואדיב תוך עמידה בזמני הלקוח ומתן תמחור הוגן.

  נהגי מאי-מוניות, מהווים צוות מקצועי ומוכשר מאד, נהגים מוכשרים המכירים את דרך הארץ על הצד הטוב ביותר. צוות הנהגים מונה נהגים מכל רחבי הארץ, בעלי רישיונות נהיגה בתוקף ורישיונות ממשרד התחבורה ומשרד העבודה למוניות. במאי מוניות יש נהגים דוברי: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית.

  צי הרכב של מאי-מוניות מונה מספר רכבים חדשים וחדישים, המיועדים להסעות, העומדים בתקנות ההסעות והבטיחות של משרד הרישוי ומשרד התחבורה, מאובזרים היטב, מרווחים, שמורים, נקיים מבפנים ומבחוץ, בטוחים.

  במוניות שלנו יש: מערכת רדיו ושמע, מיזוג אויר, נווטן GPS, גגון לנשיאת מטענים ומזוודות, אינטרנט אלחוטי WI-FI. בחלק מהמוניות יש מעלון המיועד למוגבלים עם עגלה ובחלק אחר יש DVD ומסכים להקרנת סרטים ותכניות לילדים בנסיעות ארוכות.

  השירות של מאי מוניות הנו: אמין, מקצועי, אחראי, אדיב לכל יעד ולכל אתר בארץ ובכל נסיעה, ביום ובלילה. וכל זה במחיר הוגן מאד בימינו אלו.

  הודות להקפדה על סטנדרטים גבוהים, ואכיפת החוק, ואכפתיות ללקוחותינו, כל לקוחותינו זוכים ליהנות מנסיעה נעימה, רגועה ובטוחה ומגיעים ליעדם בזמן ובשלום.